OnePlus’ın gizemli modeli bellek ve depolama kapasitesiyle heyecanlandırdı

OnePlus, Hindistan’da önümüzdeki ay Nord CE 4 akıllı telefonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu yeni model, geçen yıl piyasaya sürülen Nord CE 3’ün devamı niteliğinde olacak ve marka, yaklaşan cihaz hakkında ipuçları vermeye devam ediyor.

OnePlus Nord CE 4‘ün tanıtım sayfası şimdiden Amazon ve şirketin resmi web sitesinde yer alıyor. OnePlus, cihazın RAM ve depolama kapasitesiyle ilgili detayları da paylaştı. Nord CE 4, 8GB LPDDR4x RAM ve 8GB sanal RAM teknolojisine sahip olacak ve 256GB UFS 3.1 depolama alanına ev sahipliği yapacak. Ayrıca, cihazın hafızası microSD kart yuvası aracılığıyla 1TB’a kadar genişletilebilecek. Cihazın farklı konfigürasyonlarda da sunulması bekleniyor.

OnePlus’ın gizemli modeli bellek ve depolama kapasitesiyle heyecanlandırdı

OnePlus Nord CE 4, Snapdragon 7 Gen 3 yonga seti ile güçlendirilecek ve selefine kıyasla yenilenmiş bir tasarıma sahip olacak. Arka panelde iki kamera sensörü ve bir LED flaş birimini barındıran hap şeklinde bir adaya sahip olacak. Dark Chrome ve Seladon Mermeri olmak üzere iki renk seçeneğiyle sunulacak ve Seladon Mermeri seçeneği dokulu bir tasarıma sahip olacak. Ayrıca cihazın üst kısmında bir IR Blaster ve sağ tarafta ses ve güç düğmeleri bulunacak.

OnePlus‘ın, lansman etkinliğine kadar Nord CE 4 hakkında daha fazla detay paylaşması bekleniyor. Cihazın AMOLED bir ekranla ve 50MP + 8MP çift arka kamera kurulumuyla gelmesi öngörülüyor. Bu yenilikler, OnePlus‘ın akıllı telefon pazarındaki konumunu daha da güçlendirecek gibi görünüyor ve teknoloji tutkunları tarafından merakla bekleniyor. Nord CE 4’ün, kullanıcılara yüksek performans ve kaliteli bir fotoğrafçılık deneyimi sunması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x